Aizvadītā sezona!

Sveiki, fani!

Nu jau jūsu pulciņš sasniedzis 100, tāpēc, lai nebūtu neineresanti, tad ir vismaz iespēja kaut ko interesantu palasīt!

Temats: Aizvadītā sezona

Pagājusī sezona mums bija negaidīti laba! Kā jau katru sezonu, bija naudas problēmas un nelielas nesaskaņas komandā un nezinājām, vai kaut kur spēlēsim vai nē! Daži cilvēki pameta mūsu sastāvu, bet arī daži pievienojās! Par to vismaz prieks! Komandas papildināšanās ir tiešām ļoti nozīmīga mums, jo soliņš tā arī šo sezonu reti kad pārsniedza 6 cilvēkus (kur viens no tiem bija vārtsargs).

Bet kur tad mēs piedalījāmies beigu beigās? Nu jau otro gadu pēc kārtas izdomājām spēlēt Rīgas atklātajā čempionātā florbolā! Cena nebija tik liela, lai mēs to nespētu nomaksāt tāpēc arī piedalījāmies!

Čempionātā kopsummā piedalījās 9 komandas! Līmenis šīm komandām bija labs tikai 5-6 komandām, kuras bija konkurētspējīgas! Tika izspēlēti 2 apļi un kopā 16 spēles. 8 komandas tika tālāk uz izslēgšanas spēlēm jeb playofiem.

Mums izdevās noslēgt turnīru 2. vietā, kas bja nedaudz negaidīti. Vai nu līmenis turnīram ir krities vai arī mums līmenis ir audzis. 12 uzvaras, 3 zaudējumi pamatlaikā un 1 zaudējums pēcspēles metienos. Spēlējām rezultatīvi, kā jau ierasts! Vidēji spēlē gūti 9,25 vārti (kopā 148) un ielaisti 6,56 (kopā 105). 109 vārtus iesituši bija tieši pirmās maiņas spēlētāji: Toms, Ingmārs un Elvijs (turpmāk Skeļa), kas ir vairāk kā 2/3 no kopējā vārtu skaita! Un tieši Toms ar Skeļu turnīrā bija ierindojušies starp pašiem rezultatīvākajiem, attiecīgi statistikā (39+21) un (43+37). Puiši rādīja tehnisku un rezultatīvu saspēli visa turnīra garumā! Par to arī prieks pašiem.

Bet par lielāko mīnusu – soliņu. Vēl turnīra sākumā mums bija 3 uzbrucēju un 2 aizsargu maiņas, bet sezonas beigās knapi nokomplektētas 2 pilnas maiņas! Sezonas sākumā ar mums vēl spēlēja kopā Vitālijs, Raivis un Kārlis, bet katrs savu iemeslu dēļ pameta komandu! Tas bija nedaudz jūtams spēlēs, jo nospēlēt 60 min ātru florbolu nebija mums pa spēkam. Un arī pēdējā turnīra spēlē, Ikšķilē, vienam no mūsu līderiem – Indzim gadījās melnā diena. Kaut arī ”sīs spēles 1. periodā viņš ieguva 1+3, bet nācās pārējos sēdēt malā, jo ieguva diez gan nopietnu ceļa traumu, kas liedza gan trenēties, gan arī pēcāk spēlēt spēlēs! Gribasspēks spēlēt viņam bija lielāks, bet veselība to neļāva, kas pierādījās playofos, kur 23 dienas pēc traumēšanās Indzis atkal satraumēja celi! Un tas gadījās vēl 2 reizes!

Tāpēc ieteikums citiem – izārstējiet traumas LĪDZ GALAM!!!

Un turpinot par playofiem, tie mums arī gadījās diez gan interesanti. Jau pirmais pretinieks – Oligarhi! Komanda pastāv neilgu laiku, spēlē kā pa kalniem! Noslēdza turnīru 8. vietā, zaudējot pārsvarā visām komandām, bet bija arī negaidīta uzvara pār AFK. Komandas sastāvā spēlēs dažreiz tika arī izbijuši virslīgas spēlētāji, kas arī vilka komandu. Tas bija viens no iemesliem, kas varēja liegt mums tikt tālāk uz pusfinālu. Pirmajā spēlē, kas norisinājās ļoti saspringti tikām pie uzvaras visos, 6:4. Otro spēli aizvadījām mājās, kur, vai nu komandas nesaskaņu dēļ, vai kāda cita iemesle pēc, rezervē bija tikai 2 vai 3 spēlētāji! Rezultātā – pārliecinoša uzvara 11:1 un summā 17:5.

Nākamie pretinieki bija Ikšķile, kas jau ir pieredzējuši RAČF, turnīru noslēdza 6 vietā un no playofiem izslēdza jau iepriekš pieminētos AFK, kas grupā bija 3. vietā! Tas jau bija negaidīti, bet Ikšķilei vienmēr ir bijis stiprs sastāvs! Par to arī pārliecinājāmies 2 spēlēs, kuras abas noslēdzās neizšķirti, 5:5 un 3:3, kura rezultātā vajadzēja izspēlēt bullīšu sēriju, kurā nepārspēts bija vārtos mūsu mūris Edžiņš! Uzvaras vārtus, pirmajā gājienā, iesita Ingus, kas arī palīdzēja mums pirmo reizi cīnīties par medaļām!

Fināls bija gaidāms ļoti grūts! Pretinieks – neparedzamā Saulkalne. No ausu galiem padzirdējām, ka viņi sasauca savus stiprākos spēlētājus tieši uz šīm svarīgākajām spēlēm! Pirmajā spēlē, izbraukumā, ļoti sīvi, bet nenoturēts rezultāts spēles beigās un 5:5. Cerējām uz tik pat sīvu spēli mājās un pat uzvaru, bet kā izteicās pretinieku treneris Jurijs – pieredzes trūkums mums. 3:11, smags zaudējums mājās un 2. vieta RAČF, kas protams bija mums ļoti liels sasniegums! Pirmās lielās medaļas un kauss, ko nopelnījām godam aptuveni 7 mēnešu garumā.

Vēl arī piedalījāmies Lielvārdes Novada atlātajā čempionātā (norisinājās aptuveni mēnesi), kur arī, par nelielu brīnumu, tikām pie sudraba godalgas! Ja būtu nedaudz paspīdējusi veiksme, tad arī tiktu pie zelta godalgas, jo izspēle bija neierasta, kā tika izspēlēti fināli! 3 komandas un katra pret katru izspēlē spēles un sadala medaļas! Nebūtu zaudējuši IBK Jager komandai bullīšos, gan jau tiktu arī pie zelta godalgas, bet kas būtu, ja būtu!

Noslēgumā varu teikt, ka sezona tika aizvadīta patiešām labi, kā jau protams, savi plusi un mīnusi bija redzami un jūtami, bet bez tā neiztikt! Vēlu veiksmi mums pašiem nākamajā sezonā!