Intervija ar Ogres Vilku spēlētāju Robertu Paupi

Sveiki! Skatos, ka vesels mēnesis bez reālas aktivitātes šeit, mūsu lapā ir pagājis.
Cik var dzirdēt pa ausu galiem, tad daudzi ļoti gaida plānā iecerēto videointerviju!
Diemžēl šī intervija netika izveidota videoformātā, bet gan parastā rakstiskā formātā, dažādu iemeslu dēļ.
Bet nu tas neliedz jums to prieku palasīt un uzzināt daudz ko interesantu par mūsu komandas cilvēkiem!
Tātad stādoties priekšā – Roberts Paupe, 21 gadus veicais Ogres Vilku aizsargs.

1. Kāda ir sajūta, ka esi ticis izvēlēts, lai tevi intervē kā pirmo?
Diez gan laba! Ir patīkami! Nemaz nezināju, ka ir tāda balsošana, tobrīd strādāju un 2 meitenes man par to paziņoja! Biju priecīgs uzzināt, ka būs videointervija, bet darba apstākļu dēļ tas nenotika.

2. Kad tu sāki nodarboties ar florbolu un kāpēc tu to sāki darīt?
Es neatceros, ja godīgi! Tas bija 7. klasē. Vēlējos iet hokejā, bet tad manus gadus nepieņēma uz to brīdi! Brālēns vienu brīdi pasauca uz florbolu un tā arī viss sākās. Paskaitot sanāk 7 gadi!
3. Kāpēc tieši aizsargs nevis uzbrucējs vai vārtsargs?
Labrāt jau būtu spēlējis uzbrukumā! Bet nu ielika aizsardzībā. Domāju, ka biju maziņš un treneri neļāva īsti iet uzbrukumā. Sākumā trenējoties Lielvārdē pirmos mēnešos mani lika uzbrukumā. Kad aizgāju trenēties uz Ogri, uzreiz, bez nekādām runām ielika mani aizsardzībā, un tur arī paliku. Kaut gan visu laiku esmu vēlējies būt vārtsargs, bet par aizsargu man tomēr patīk būt.
4. Šķiet, ka tev ļoti patīk spēlēt spēka spēli. Kāpēc tu esi izvēlējies šā tipa spēli, ja neesi nemaz tik ražens laukumā, un vai tu vari paskaidrot, kāpēc pagājušosezon sakrāji visvairāk soda minūšu no komandas (25 +16 play off) ?
Man patīk spēka spēle, jo vienmēr esmu gribējis spēlēt hokeju un tur arī ir agresīvāka spēle. Ir jau arī tāds teiciens “Mazs cinītis gāž lielu vezumu” kā arī varētu sevi raksturot uz laukuma:) . Nu par soda minūtēm: 2 bija disciplinārie sodi, bet pārējos gadījās dabūt vienkārši pasēdēt uz soliņa, jo nu spēlē tā notiek.
5. Kas liedza finālā zaudēt “Saulkalnes” komandai ar tik lielu rezultātu – 3:11, turklāt vēl mājās?
Mums: Pieredze, fiziskā sagatavotība, tas, ka iesitām vēl savos vārtos. Viņiem: Labs vārtsargs, precīzi metieni. Bija jau nedaudz sakāpis galvā, ka uzvarēsim, jo pirmā spēle bija diez gan labi nospēlēta. Skatītāji arī mums daudz bija atbalstīt, un domāju – Uzvarēsim, bet tā arī gadās. Jāmāk zaudēt.
6. Kādi ir tavi lielākie sasniegumi florbolā?
Pagaidām nozīmīgākais sasniegums ir  2. vieta RAČF. Tad protams vēl ir 2. vieta Lielvārdes Atklātajā čempionātā, 2. vieta Salming Līgā un vairākos mazos turnīros izcīnītas vairākas godalgotas vietas.
7. Tavs spilgtākais spēles moments?
Spēlējot pret Somijas klubu Rīga Open turnīrā, kur zaudējām viņiem ar 7:8. Iemetu vienus vārtus, kuri bija, var teikt, no nulles leņķa. Nedomāju, ka tobrīd varētu iemest, bet izdevās. Bija liels prieks, ka nospēlējām tik labi pret laba līmeņa komandu.
Un, vienā no Lielvārdes čempionātiem, spēlējot pret Lauberes komandu, skrienot pretuzbrukumā sanāca ieskriet kādā no pretinieku spēlētāja, tāda liela auguma, kurš tikko izskrēja no maiņas. Nākamais moments, ko atceros, bija tas, ka Skeļa iemeta vārtus.
8. Kā tu raksturotu “Ogres Vilkus”?
Forša komanda, draudzīgi. Varam katru brīdi būt kopā un labi atpūsties. Mēs esam cīnītāji, kas vienmēr grib uzvarēt. Kad mēs zaudējam, tad arī pārdzivojam vairāk nekā citas komandas.
9. Vai tev ir nosprausts kāds mērķis uz nākamo sezonu? Ja ir, tad kāds tas ir?
Man ir viens mēŗkis, ko es neteikšu, bet ir vēlviens – nedabūt tik daudz soda minūtes. UN, protams,  parādīt labāku spēli, nekā esmu rādījis.
* 5 express jautājumi:

1. Mīļākais ēdiens – …
makaroni ar maltās gaļas mērci
2. Mīļākais mūzikas stils/grupa – …
Viskaut kāda. Atkarīgs no garstāvokļa.
3. Mīļākā brīvā laika nodarbe – …
Ēst
4. Ja ieraudzīsi maku uz ielas – savāksi/paturēsi?
naudu savākšu, dokumentus atdošu :D
5. Ja ir izgājiens 2 pret vārtsargu – piespēlēsi/metīsi pats? 
Laikam, ka metīšu!:)
Paldies par interviju Robertam un vēlam viņam veiksmīgu sezonu!
Ar cieņu, Ogres Vilku komanda.

One Reply to “Intervija ar Ogres Vilku spēlētāju Robertu Paupi”

Comments are closed.