Jauniešu čempionāts ir sācies!

Šodien, Ogres 1. vidusskolā sākās Latvijas Bērnu un Jaunatnes 18. čempionāts florbolā, kur pirmās spēles aizvadīja tieši mūsu mazie censoņi! Tika aizvadītas spēles U-12 grupā pret Kalsnavas un Neretas pilsētu komandām.

Pirmā spēle notika pret Kalsnavas komandu, kurā tika uzvarēta ar 6:0 un ogres zēni neatstāja nekādas cerības Kalsnaviešiem. Šajā spēlē rezultatīvi visvairāk izcēlās Artūrs Smetanovs (2+1) un Jānis Rimants Pavilonis (1+1) kuram arī nopelnītas 2 min.

Otrā spēle pret Neretas komandu bija daudz vairāk bagātāka ar emocijām. Pirmajā periodā jau otrajā minūtē palikām iedzinējos, kad Neretieši izveidoja skaistu izspēli un pirmo reizi kapitulēja Andrejs Škapars, lai gan ne vienīgo.
Otram periodam atsākoties abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, kad otrā perioda otrajā minūtē vārtus guva jau iepriekš minētais Artūrs, bet jau pēc 2 min atkal vadībā izvirzījās Neretas komanda, kura izmantoja vārtsarga un aizsargu kļūdu. Bet ilgi vairs par vadību Neretas komanda nevarēja līksmot.
Kā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, tā arī ar 2 min sodiem! 7 min iesākoties izlīdzinājām rezultātu, kur nedaudz strīdīgi Dāvids Dāvis Eglītis iebakstīja vārtos bumbiņu esot vienam pašam pie pretinieku vārtsarga.
Pavisam neilgi pēc šiem vārtiem 2 minūšu laikā tiek gūti vēl divi vārti, kuri liek izveidot mazajiem vilkiem ļoti lielas emocijas. Neretas komanda centās vēl izveidot dažus bīstamus momentus, bet ar to nepietika un spēle beidzās 4:2 par labu mūsu mazajiem censoņiem.