Atpakaļ uz ceļa!

Autors:
|

Čau!

Šodien 11 skatītāju klātbūtnē, Lielvārdes Novada sporta centrā cīnījāmies ar grupas pastarīti FK Kalsnavu, kura izrādīja zolīdu aizsardzību visa mača garumā, bet tomēr beigās spējām atrast caurumus un beigu beigās un, skatoties pēc protokola, minūtes laikā gūt 4 vārtus un svinēt uzvaru ar 8:3.

Jau pašā spēles sākumā vilki iesāk aktīvi, taču Toms Rislings izpelnās 2 minūšu noraidījumu, bet par to Kalsnavieši nespēj sodīt. Ir redzams liels teritoriāls pārsvars, bet tikai mača 10 minūtē ogrēniešiem pirmos vārtus gūst Mārtiņš Ansons pēc Kristapa Tontegodes piespēles, un Kristaps pēc 4 minūtēm atrod arī Tomu Rislingu, kurš rezultātu dubulto. Kalsnavieši atrod laimi vienā no pretuzbrukumiem, un pārspēj vilku vārtos esošo Edgaru Engelbergu, kad Georgijs Kokarevičs ar precīzu velkošo metienu patur intrigu spēlē. Tas neapstulbina ogrēniešus un Ričards Krauze gūst jau savus otros vārtus sezonā, pēc Laura Gailuma piespēles, kuram šis arī bija pirmais punkts sezonā. 3:1 pēc pirmā perioda.

Otrajā periodā vilkus apstādina 2 mazākumi, kuri seko viens pēc otra, bet par laimi nevienu no tiem Kalsnavieši nespēj realizēt. Vienus vārtus Kalsnaviešiem atgūst Elvijs Mežaleons, kurš ar visu centību spēj aizskriet no savas laukuma puses un  iedabūt bumbiņu vārtos. Nevajadzīgu neapmierinātību izrāda Roberts Paupe, kurš par nesportisku rīcību pret pretiniekiem izpelnās 2+10, kas nozīmē, ka vilki spēlē vēlreiz mazākumā, kurš visai veiksmīgi atkal tiek izturēts, tomēr 2. periodā netiek pārspēts Kalsnaviešu vārtsargs Juris Kokarevičs, kurš savā postenī darbojas teicami. Pēc otrā perioda – 3:2.

Ļoti ātri pēc perioda uzsākšanas gūst novembra labākais spēlētājs Elvijs Jankovskis un rezultāts atkal ir +2 ogrēniešu labā. Ir vajadzīgas 14 minūtes, lai kāda no komandām gūtu kādus vārtus, jo kā vieni, tā otri nerealizē savas izdevības, kuras daudz bīstamākas veidojas vilkiem. Iekrītot pretuzbrukumā, ogrēnieši zaudē vēlvienus vārtus, bet tad minūtes laikā tiek gūti 4 vārti, vispirms Jānis Banders ar teicamu metienu pārspēj Kokareviču, tad komandas jaunpienācējs Lauris Gailums gūst savus pirmos vārtus sezonā un Toms Rislings tiek arī pie hat-trick, kas palīdz ogrēniešiem tikt pie svarīgiem 3 punktiem un uzvarēt Kalsnavas komandu ar 8:3.

Rezultatīvākie spēlētāji “FK Ogres Vilki” komandā: Toms Rislings (3+0); Elvijs Jankovskis (1+1); Kristaps Tontegode (0+2); Lauris Gailums (1+1); Uldis Čalpa (0+2); Mārtiņš Ansons (1+1); Ričards Krauze (1+0); Jānis Banders (1+0);

Rezultatīvākie spēlētāji “FK Kalsnava” komandā: Georgijs Kokarevičs (1+0); Elvijs Mežaleons (1+0); Agris Lungevičs (1+0); Intars Nikonovs (0+1) Mareks Kalvijieks (0+1)

Metieni pa vārtiem: Ogre : Kalsnava    (33:25)   (17:9) (4:9) (12:7)

Mača labākie spēlētāji: Toms Rislings (FK Ogres Vilki) un Juris Kokarevičs (FK Kalsnava)

Nākamā spēle, domājams, ka būs Svētē pret Jelgavas Novadu, kad uzsāksim spēles pret Centra grupas komandām.

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis