Elvijs Jankovskis

Jankovskis labākais novembrī.

Autors:
|

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta 1.līgas labākos spēlētājus. Par labāko vīriešu 1.līgā kļuvis Ogres Vilku spēlētājs, Elvijs Jankovskis. Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu BaltAUDIO.

Elvijs pratis pievērst savu uzmanību pēc novembra sākumā izspēlētajām spēlēm, kad ar 11:10 pagarinājumā “Ogres Vilki” pieveica “Burtnieku novads/Valka” florbolistus, Elvijs mačā guva 5 (2+3) punktus un tika atzīst par labāko spēlētāju. Arī papildlaikā, tikai ar 7:6, ogrēnieši pārspēja “Ādažus” (Elvija kontā trīs vārti un vēl viens labākā spēlētāja tituls). Mačā ar līgas līderi “Madonu” Ogres komanda atzina pretinieku pārākumu ar 6:16, Elvijam 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Kopumā Elvijs Jankovskis novembrī guva 10 (6+4) punktus, bet visā sezonā viņam jau 21 (11+10) punkts.

LFS apbalvo arī 1. līgas sieviešu līgas spēlētājas, kur novembrī par labāko tika atzīta Inita Voitiņa no Krustpils komandas. Pagājušā mēnesī par labāko tika atzīts Mārtiņš Lapsiņš no SK Babīte komandas, bet sievetēm Ulrika Skakovska no FK Ādaži.

Komanda lepojas un cerams, ka Elvijs ar komandu kopā spēs parādīt vēl labāku sniegumu, nekā viņš jau ir parādījis.

Nākamā spēle vilkiem šo sestdien, Lielvārdes Novada Sporta centrā plkst. 11.00, kad aizvadīsim spēli pret grupas pastarīti FK Kalsnava.