Ar Baloža teicamo sniegumu, iegūstam 4 no 6 punktiem!

Autors:
|

Čau!!!

Pēc ilgākas klusēšanas, beidzot ieskandinājām atjaunoto Ogres 1. vidusskolas sporta halles zāli, un ar lieliskām emocijām azotē, izcīnījām svarīgu uzvaru pār Kuldīgas komandu, bet ko spējām Ogrē, to nespēlējām atkārtot Rīgā, kad tikai pēcspēles metienos piedzīvojām zaudējumu pret LU/FS Masters komandu ar 3:4 . Abās spēlēs teicamu sniegumu demosntrēja vilku vārtu vīrs – Guntis Balodis. Par to arī sīkāk…

Lai arī pret Kuldīgu ogrēniešiem nesanāca tikties 2.līgā, kad play off kārtā piedzīvojām zaudējumu Līgatniešiem, kur uzvaras gadījumā pusfināls būtu bijis jāaizvada pret kuldīdzniekiem. Lai arī nebija šī play off sajūta, tomēr komandas abas bija gatavas smagai spēlei. Tieši pirms spēles sākumu, ar savu klātbūtni visus pagodināja LFS prezidents Ilvis Pētersons, kurš apbalvoja novembra labāko spēlētāju Elviju Jankvoski ar balvu no BaltAUDIO.
Jau 30 sekundē Kuldīga pēc standartsituācijas izspēles, ar 2 rikošetu palīdzību nogādā bumbiņu vilku vārtos, un savu iecerēto taktiku uzbrukt ar realizējošu metienu vairs nesokas visu atlikušo periodu. Brīžiem pat veiksme uzspīd ogrēniešiem, kad bumbiņa nekādīgi nespēj nonākt vārtos, vispirms trāpot pa stabiņu, un 99 % iespēju iebakstīt bumbiņu vārtos neizmanto kuldīdznieks un vārtus paspēj izglābt Ogres Vilku jaunpienācējs – Andris Kalniņš. Tikai 15 minūtē ar skaistu ātro uzbrukumu pēc Ulda Čalpas piespēles Rinalds Osis iezīmē 1:1. Pēc 3 minūtēm Guntis Balodis pēc neitralizēta uzbrukuma ierauga Ričardu Krauzi un adresē spēcīgu un precīzu piespēli uz otru laukuma pusi un Ričards nekļūdīgi pārspēj Emīlu Čalkovu. 2:1 pēc pirmā perioda.
Otrā perioda sākumā, caurumu aizsardzībā ierauga Roberts Pinkulis, kurš atdresē piespēli pāri visam laukumam, un Martins Muitenieks pārsteidz vilku aizsardzību nesagatavotu. Seko mazākums mājniekiem, kuru veiksmīgi tie arī iztur. Tad arī nāk vairākums, kurš drīz vien jāaizvada vienādos sastāvos 4 pret 4. Vienā no momentiem pie ogrēniešu vārtiem, kur pretuzbrukumā nonāk Alvis Kaltnieks, nedaudz agresīvu gājienu izpilda Roberts Paupe, kas izprovucēja Alvi, un abi divi varēja atpūsties uz noraidīto soliņa. Seko vēlviens noraidījums, kad kuldīgas vārtsargs veica spēli ārpus sava laukuma un vilki tiek pie 4 pret 3 vairākuma. Pēc standartsituācijas izspēles, strīdīgā situācijā netiek ieskaitīti vārti mājniekiem, kad bumbiņa, pēc video analīzes, šķiet atsitusies pret iekšējo vārtu rāmi un izlidojusi ārā. Viesi spēj pārtvert vienu no piespēlēm un realizē bīstamu 3 pret 1 pretuzbrukumu. Ar negatīvu rezultātu mājnieki tiešām nevēlējās doties uz ģērbtuvēm un perioda pēdējā minūtē Mārtiņš Ansons atrod caurumu Čalkova vārtos un gūst izlīdzinošos vārtus.  3:3 pēc otrā perioda.
Pēc skarbākiem vārdiem, vilki spēj saņemties trešajā periodā un pēc kārtīgas cīkstēšanās, no vārtu priekšas izdara metienu Toms Rislings, kur bezspēcīgs ir Emīls Čalkovs. Drīz pēc vieniem vārtiem, tiek gūti vēlvieni vārti, kur Čalkovs pieļauj ļoti rupju kļūdu, vēloties aizsist prom bumbiņu ar kāju, bet to tikai nedaudz aizķer un jaunākajam vilku spēlētājam, Rihardam Zvirgzdiņam atliek bumbiņu tikai iebakstīt vārtos un saņemt suvenīru ar pirmajiem gūtajiem vārtiem Ogres Vilku sastāvā, kuri izrādās ir arī komandas uzvaras nesošie vārti. Kuldīdznieki spēj atgūt tikai vienus vārtus, jo ļoti teicamu sniegumu vārtos demonstrē Guntis Balodis, ko nevar teikt arī par Emīla Čalkova darbību savos vārtos. Viesi vēl paspēj noraidīties 11 sekundes pirms spēles beigām, kas arī izšķīra spēli un vilki varēja svinēt uzvaru ar 5:4 .

Rezultatīvākie spēlētāji “FK Ogres Vilku” komandā: Ričards Krauze (1+1); Mārtiņš Ansons (1+0); Toms Rislings(1+0); Rinalds Osis (1+0); Rihards Zvirgzdiņš (1+0); Elvijs Jankovskis (0+1); Uldis Čalpa (0+1); Guntis Balodis(0+1)

Rezultatīvaķie spēlētāji “Kuldīga” komandā:
 Artis Urbanovičš (1+2); Ivo Somolahins (2+0); Martins Muitenieks(1+0); Roberts Pinkulis (0+1); Pēteris Birznieks (0+1)Labākie spēlētāji komandās: Guntis Balodis (Ogres Vilki) un Emīls Čalkovs (Kuldīga)

Metienu attiecība OGV:KUL
 34 pret 35 (12:8) (14:13) (8:14)Spēles protokols: http://www.floorball.lv/lv/2012/chempionats/v1/proto/8023Spēles video: http://www.youtube.com/watch?v=mXb7VuvCYJYPēc aizvadītās spēles vilkiem bija tikai 17 h atpūta, lai jau plkst. 15.00 aizvadītu spēli Rīgā pret LU/FS Masters. Arī šajā spēlē pienākumu stāvēt vārtos uzņēmās Guntis. Šķiet, ka emocijas un nogurums pēc labi aizvadītās spēles ogrēniešiem nedeva to pašu sniegumu, ko bija cerējuši. Lai gan rezultātu atklāj Toms Rislings, bet ar neprecīzu piespēli kļūdās vilku vārtsargs, un par to arī samaksā ielaižot vārtus. Tomam izdodas vēlreiz pārspēt Tomasu Rozenbergu, bet iekrītot pretuzbrukumā, studenti izlīdzina rezultātu. Abas komandas cenšas veidot uzbrukumus lēni, bet vairāk metienus izdara LU, bet tomēr sekmīgi ar tiem tiek galā Guntis Balodis. Pēc pirmā perioda – 2:2
Otrajā periodā vilki spēj izmantot vienu no daudzajiem vairākumiem spēles gaitā, un pie trešā vārtu guvuma tiek Toms. Studenti arī iegūst vairākumu, pat vairākas reizes, toties nevienu no daudzkārt izdarītajiem metieniem, neviens nespēj atrast ceļu vārtos. Pat vārtu stabiņš prot brīžiem glābt viesu komandu. Tomēr kā vieni, tā otri vairāk nespēj gūt nevienus vārtus. Pēc otrā perioda – 2:3, vilku labā.
Trešajā periodā, atrodoties vairākumā, nespēj vārtus nosargāt viesi, kad pēc teicama Ričarda Gruziņa metiena bezspēcīgs paliek Guntis. Iegūstot kādus 3 vairākumus, nevienu nespēj realizēt ogrēnieši, kur pat bezcerīgā situāciju vienu no momentiem brīnumaini spēj neitralizēt Tomass Rozenbergs. Pēc neaktīviem uzbrukumiem, rodas vēlviens bīstams uzbrukums ogrēniešiem, kur diemžēl tiesneši neatzina vārtu guvumu par taisnīgu un neieskaitīja vārtus. Šķiet, ka tas būtu izšķīris spēles galotni, jo uzvarētāju nācās noskaidrot vien pēcspēles metienos.
Vilki nespēj realizēt nevienu no 5 mēģinājumiem, turpretīm vienīgo reizi piektajā mēģinājumā Eduards Stūre liek pacelt savai komandai rokas gaisā un paķert 2 punktus, un ogrēniešus atstāt tikai ar 1 punktu kabatā.
Atkal izcēlās vārtsargs Balodis, kuram arī šajā spēlē tika labākā spēlētāja tituls, lai gan nevar nepieminēt Toma Rislinga 3 vārtus, kurš arī ir labs sniegums.

Rezultatīvākie spēlētāji “FK Ogres Vilki” komandā: Toms Rislings (3+0); Elvijs Jankovskis (0+1); Ingus Liepiņš (0+1)

Rezultatīvākie spēlētāji “LU/FS Masters” komandā: Edgars Dzeguze (1+1); Eduards Stūre (1+0); Jānis Žideļūns (1+0); Rolands Peļņa (0+1)

Labākie spēlētāji komandās: Guntis Balodis (Ogres Vilki) un Eduards Stūre (LU/FS Masters)

Metienu attiecība OGV:LU 23 pret 34

Spēles video: cerams, ka mājnieku komanda parūpēsies par to…

Nākamā spēle būs jāaizvada 25.01.2013, kad uzņemsim sīvo Burtnieku Novads/Valka komandu, pret kuriem novembrī izcīnījām smagu uzvaru papildlaikā ar 11:10, bet nākamā izbraukuma spēle 27.01.2013 pret otras grupas līderkomandu FK Rīga, kurai vairs nav tas pats sastāvs, kas pagāšsezon. Esam modri un nākam atbalstīt savējos!!!

Rakstu sagatavoja: vārtsargs