Jaunais gads iesākts ar uzvaru!

Autors:
|

Čau!

Lai arī bija ļoti liela pauze starp pēdējo spēli pret Kalsnavu, tomēr 11.01.2013 treniņa laikā sarunājām ar vietējo Osports.lv komandu uzrīkot nelielu pārbaudes spēli, kura neizskatījās ļoti daudzsološa, bet tomēr izskatījās, ka tieši šis nepārliecinošais sniegums aizsardzībā lika mainīt attieksmi spēlē pret Jelgavas Novadu, pret kuru sīvā cīņā izcinīta uzvara ar 6:5, par to arī sīkāk.

Pirmais periods iesākas ar vairākiem uzbrukuma mēģinājumiem abām komandām, kuri nav sekmīgi nevienai no tām. Perioda vidū ogrēnieši izpelnās noraidījumu, bet tas tiek izturēts veiksmīgi. Drīz vien arī mājnieki izpelnās noraidījumu, ar ko tos soda Elvijs Jankovskis, kad ar atkārtotiem mēginājumiem tiek pārspēts Dāvis Čiekurs. Prieki vilkiem nav ilgi, kad vēlreiz puiši tiek pie mazākuma, kuru ļoti ātri izmanto jelgavnieki. Pēc minūtes jelgavnieki pieļauj ļoti rupju kļūdu savā zonā un par to tiek sodīti ar ļoti ātru un precīzu 2 piespēļu kombināciju uz tukšiem vārtiem no Toma Rislinga metiena. Vēlviens noraidījums un vēlvieni zaudēti vārti ogrēniešiem un ar rezultātu 2:2 noslēdzās pirmais periods.

Otrajā periodā notiek vēl interesantāki momenti gan pie vieniem, gan pie otriem vārtiem, kur labi darbojās abi komandu vārtsargi. Dāvim Čiekuram pat izdodas atvairīt soda metienu, kur Ingum Liepiņam kaut kas lika pasteigties un nenostrādāt māņkustību līdz galam. Lai arī tiek iegūts vairākums, tas netiek realizēts. Vēlreiz noraidoties mājniekiem, vilki tomēr kļūdas aizsardzībā un jelgavneiki gūst vārtus mazākumā. Pēc pusotras minūtes, vairākumā rodas ļoti bīstams moments pie mājnieku vārtiem, kur beigās tiek nospriests vēlviens soda metiens, kuru ļoti veiksmīgi realizē Toms Rislings. Mača izskaņā vēlvienus vārtus gūst Toms un ar pozitīvu bilanci uz ģērbtuvēm dodas viesi  – 4:3 vilku labā.

Trešajā periodā ļoti veiksmīgā veidā Jānis Banders ar nelielu nūjas pielikšanu liek bumbiņai ieripot vārtos, kad ogrēnieši nonākuši vārtu gūšanas momentā to arī izmanto. Drīz pēc šiem vārtiem, jelgavnieki nokļūst vēlvienā vairākumā, bet 15 sekundes pēc vairākuma ar ļoti precīzu diagonālu piespēli Edgars Lapkovskis atrod uzbrukumā pieslēgušo Otto Turhemu, un patur intrigu spēlē. Momenti ir, bet ļoti pašaizliedzīgu spēli parāda viesi, kuri neļauj izdarīt ļoti daudz metienus, bloķējot tos. Nonākot jelgavnieku aizsardzības zonā, Elvijs Jankovskis izmanto vārtsarga kļūdu, kurš nepiesedza tuvu stūri, kad Elvijs skaistā veidā gūst vārtus no aizvārtes. Kaut arī mājniieki vienus vārtus atgūst, vilki ļoti veiksmīgi aizsargājas un nosargā pirmo uzvaru šogad ar 6:5 un ar smaidu uz lūpām varēja atstāt Svētes pamatskolu.

Rezultatīvākie “FK Ogres Vilki” sastāvā: Elvijs Jankovskis (2+2); Toms Rislings (3+0); Jānis Banders (1+0); Mārtiņš Ansons (0+1)

Rezultatīvākie “Jelgavas Novads” sastāvā: Edmunds Lauva (1+1); Edgars Lujāns (1+1); Edgars Lapkovskis (1+1); Otto Turhems (1+0); Reinis Kundziņš (1+0); Tedis Teodors Murņikovs (0+1)

Metieni pa vārtiem (JGN:OGV) 30:35 (7:12) (8:15) (15:8)

Labākies spēlētāji komandās: Tedis Teodors Murņikovs un Toms Rislings

Nākamā spēle 18.01.2013, kad aizvadīsim pirmo mājas spēli šogad un pēc ilgiem laikiem arī atgriezīsimies uz sava laukuma Ogres 1. vidusskolā, kad uzņemsim spēcīgo Kuldīgas komandu!!!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis