Pret FK Rīga izturam 50 minūtes, un piedzīvots smags zaudējums.

Autors:
|

Čau!

Cik jau visiem zināms, vakardien piedzīvojām smagu zaudējumu pret spēcīgo FK Rīga komandu ar 8:4, ko arī viņi pierādija būdami laukumā un cīnoties par katru centimetru bija labāki par ogrēniešiem. No vilku puses bija cerēts uz tādu pašu atdevi, bet uz tā rēķina, ka bija vērojama nepietiekama attieksme un fiziskās sagatavotības trūkumums, izlaidām spēli 6 minūtēs, kad tika gūti 4 bezatbildes vārti.

Lai arī no spēles sākuma vēl spējām turēt pretī rīdziniekiem, tomēr vienkārši kļūdoties aizsardzībā un nenostrādājot epizodēs līdz galam zaudējām daudzus vārtus, tomēr spējām pietuvoties līdz vienādam rezultātam – 4:4
Kā jau zināms, spēle beidzas ar 60 minūti, bet šķiet, ka kaut pamatīgi salauza vilkus, varbūt tas, ka pāris reizes tika trāpīts pa vārtu kontstrukciju, vai arī tas, ka varēja manīt nogurumu gandrīz katrā Ogres komandas spēlētājā. Viens pretuzbrukums, zaudēti vārti, 2 vājas cīņas vārtu priekšā par bumbiņu un vēlviens pretuzbrukums salauza gan aizsardzību, gan arī mainīja spēles iznākumu pilnībā. Cerams, ka katram no komandas būs viela pārdomām par to, kā jāpieiet pie attieksmes veidošanas pret komandas biedriem un pret spēli.

Rezultatīvākie “FK Ogres Vilki” komandā: Elvijs Jankovskis (1+1); Toms Rislings (1+0); Mārtiņš Ansons (1+0);Kristaps Tontegode (1+0); Ingus Liepiņš (0+1); Jānis Banders (0+1); Rinalds Osis (0+1)

Rezultatīvākie “FK Rīga” komandā: Kārlis Krauklis (2+1); Kārlis Vitkovskis (1+2); Jānis Strupis (2+0); Toms Dāle(1+1); Kristaps Riekstiņš (1+0); Matīss Bičevskis (1+0); Gints Fricbergs (0+1); Edgars Taube (0+1)

Labākie komandās: Elvijs Jankovskis (Ogres Vilki) un Kārlis Krauklis (FK Rīga)

Metienu attiecība OGV:FKR 22 pret 40 (8:11) (15:8) (14:6)

Nākamā spēle jau šo piektdien, 01.02.2013, kad uzņemsim savā laukumā sīvo FK Ādaži komandu. Spēles sākums 19.45, gaidām jūsu atbalstu!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis