Ar problēmām vārtsargu rindās, piedzīvojam 3. zaudējumu pēc kārtas!

Autors:
|

Čau!

Šovakar tika aizvadīts mačs pret spēcīgo SK Babīte komandu, tomēr jau dienu iepriekš komandai bija zināms, ka spēle būs jāaizvada bez pamatvārtsargiem, un savu veiksmi vārtos iemēģināja Uldis Čalpa, kurš vēljoprojām turpina darboties hokejā kā vārtsargs, tomēr ne viņa, ne arī 14 gadus jaunā Markusa Bauģa sniegums nespēja palīdzēt vilkiem tikt pie svarīgajiem 3 punktiem un piedzīvots zaudējums ar 5:8

Vienam vārtsargam darba prakse, otram veselības problēmas un vārtos jālaiž jauni vārtsargi bez lielas spēļu pieredzes, bet spēle var sākties. Mača sākumā pirmie izvirzās vadībā mājnieki, tomēr pēc 8 sekundēm rezultāts jau atkal ir vienāds. Pēc minūtes seko vēlvieni vārti, kur ļoti veiksmīgi Mārtiņš Ansons atrod Tomu Rislingu un izdarot sitienu, nekļūdās, tomēr Babīte 2 periodu garumā spēj realizēt 5 bezatbildes vārtus. Arī iesākoties 3. periodam, Babītes spēlētāji vēlreiz sarūgtina vilku skatītājus un pat divas reizes pēc kārtas, tomēr tiesneši vienus no gūtajiem vārtiem anulē un savu vietu vārtos iemēģina Markuss Bauģis, kurš iesāk diez gan pārliecinoši. Iespējams šis fakts arī sapurināja vilku spēlētājus un no sākuma vārtus gūst Elvijs Jankovskis un savus otros vārtus otrajā spēlē gūst arī Rinalds Ansons.
Šķiet, ka mājnieki beidzot ir saņēmušies, tomēr cerību 53. minūtē izdzēš Germans Matjušenko un Roberta Paupes nevajadzīgais 2 minūšu noraidījums. Lai arī tiek gūti skaisti Toma vārti, vēlvienus vārtus gūst arī Babītes florbolisti mača izskaņā un tiek piedzīvots 3. zaudējums pēc kārtas, kas arī iespēju tikt play off četrniekā samazina līdz minimumam.
Ja Burtnieku Novads/Valka uzvar abas nākamās spēles un Ogres Vilki piedzīvo kādu zaudējumu no atlikušajām 2 spēlēm, tad tās arī būs sezonas beigas, tāpēc jācer, ka drīz neveiksmju sērija beigsies un viss aizies pa sliedēm.

Rezultatīvākie spēlētāji “FK Ogres Vilki” komandā: Toms Rislings (2+1); Elvijs Jankovskis (1+1); Rinalds Ansons(1+0); Kristaps Tontegode (1+0); Jānis Banders (0+1); Mārtiņš Ansons (0+1); Roberts Paupe (0+1)

Rezultatīvākie “SK Babīte” komandā: Reinis Millers (2+0); Germans Matjušenko (2+0); Sandris Mertens (2+0);Mārtiņš Lapsiņš (0+2); Armīns Lutkevičs (0+2); Toms Upmanis (1+0); Klāvs Fogels (1+0); Alberts Jēkabsons(0+1); Igors Kamkins (0+1)

Labākie komandās: Toms Rislings (FK Ogres Vilki) un Toms Upmanis (SK Babīte)

Metieni pa vārtiem OGV:SKB 27 pret 33 (11:14) (6:11) (10:8)

Nākamā spēle gaidāma nākošsvētdien izbraukumā pret Ķekava 2, bet pēdējā mājas spēle regulārajā turnīrā gaidāma 22.02.2013, kad uzņemsim Kurši 2 komandu. Interesentiem, kāpēc laukumā nedevās viens no vilku vārtsargiem, Guntis Balodis, varu pateikt, ka spēlētājs saskāries ar veselības problēmām un cerams, ka divu nedēļu laikā atgriezīsies atpakaļ ierindā.

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis