Uzvaram liepājniekus, nodrošinam vietu izslēgšanas spēlēm!

Autors:
|

Čau!

Vakardien spraigā spēlē ieguvām sev tik svarīgos 3 punktus un nodrošinājām vietu izlēgšanas spēlēm uzvarot Kurši 2 ar rezultātu 9:6. Nav vēl skaidri zināms, kurā vietā beigsim sezonu (3. vai 4. vietā), jo šajā nedēļas nogalē FK Ādaži aizvadīs 2 spēles pret spēcīgo Madonu un FK Rīga komandām. Ja ādažnieki zaudēs kaut vienu spēli, varēsim būt trešie grupā un play off pirmajā kārtā aizvadīt 1/4 finālu pret SK Babīte, bet ja abas spēles tiks uzvarētas, tad mūs pretī gaida FK Rīga komanda.

Pirmais periods vilkiem izskatījās pārliecinošs rezultāta ziņā, bet spēles kvalitāte par to tā neliecināja. Gūti vieni vārti, pēc tam zaudēti pretī, un periods noslēdzas ar 3 bezatbildētiem vārtu guvumiem mājnieku labā, pie punktiem tiekot 6 spēlētājiem. Kurši otrā perioda sākumā nomaina vārtsargu, kas arī nedaudz lika par sevi manīt, jo periodā spējām gūt tikai divus vārtus, turpretīm viesi atbild ar 2 vārtiem. Kā jau zināms bija iepriekš, ka Kurši spēlē pret LU/ FS Masters no rezultāta -5 četru minūšu laikā guva 6 vārtus un beigu beigās arī ar 11:10 uzvarēja studentus, un šķita, ka varēja notikt arī kaut kas līdzīgs Ogrē, bet par laimi, liepājnieki 2 minūšu laikā gūst tikai 2 vārtus. Vilki saprunās pēc 30 sekunžu pārtraukuma un perioda vidū Toms Rislings gūst 2 ātrus vārtus, bet Kurši atbild ar vieniem vārtiem, kas pie rezultāta 8:6 liek viesiem noņemt vārtsargu, tomēr nesekmīgi, jo Elvijs Jankovskis gūst vārtus raidot bumbiņu tukšos vārtos un vilki svin uzvaru spēlē ar 9:6 un kā regulārā turnīra pēdējai spēlei pienākas, nodrošina arī vietu izslēgšanas spēlēm.

Rezultatīvākie “FK Ogres Vilki” komandā: Elvijs Jankovskis (2+4); Toms Rislings (4+1); Mārtiņš Ansons (1+1); Roberts Paupe (1+1); Rihards Zvirgzdiņš (1+0); Rolands Zveja (0+1)

Rezultatīvākie “Kurši 2” komandā: Kristaps Ošs-Ervics (2+2); Kārlis Pupils (2+0); Kristofers Capļins (2+0); Ričards Dēvits (0+1); Ralfs Kukuks (0+1); Edgars Freimanis (0+1)

Labākie komandās: Mārtiņš Ansons (FK Ogres Vilki) un Mārtiņš Jurgevičs (Kurši 2)

Metieni pa vārtiem OGV:KU2 40 pret 22 (15:6) (14:8) (11:8)

Cerams, ka play off pirmās spēles nebūs ilgi jāgaida, bet kad pirmā informācija būs zināma, tā tiks padota arī Jums!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis