Soļa attālumā no sensācijas, bet tomēr sezona ir beigusies!

Autors:
|

Čau!

Kā jau twitter informācija liek manīt, debijas sezonā 1. līgā spējām sasniegt pirmssezonas mērķi – izslēgšanas spēles, tomēr sērijā līdz divām uzvarām atzinām SK Babītes pārrākumu, vispirms mājās piedzīvojot zaudējumu ar 6:8, bet pēc nedēļas viesos piekāpjoties ar 6:11. Līdz ar to sezonu Latvijas čempionātā esam beiguši, tomēr mūs gaida gan Lielvārdes Novada atklātais čempionāts florbolā, kā arī vasaras turnīri.

Nākas atzīmēt to, ka spēli Spuņciemā aizvadījām bez pašu trenera Andra Vasioleka, ko arī varēja manīt laukumā, jo pirmo periodu zaudējām 1:3, otrajā periodā nopelnījām kopā 10 min noraidījumu un rezultāts kļuva vēl bezcerīgāks 2:7, bet tad 5 minūšu laikā, 3. perioda sākumā panācām minimālo 6:7 un cik tur trūka, lai pilnībā salauztu Babītes florbolistu cerības par uzvaru spēlēt, tomēr atkal sekoja viens noraidījums pēc otra un beigu beigās pie rezultāta 6:11 vairs neko nevarējām padarīt un atzinām Babītes pārrākumu gan spēlē, gan sērijā, kad viņiem pusfinālā pretī stāsies spēcīgā Madonas komanda, bet mums šī sezona ir beigusies!
Vēlos piebilst, ka fanu atbalsts Spuņciemā bija kaut kas vienreizīgs, gan no mājnieku faniem, gan no viesu, vilku faniem – Paldies liels, ka atbalstījāt, un nepazaudējāt cerību par mūsu spēkiem!

No pozitīvās puses skatoties, ja pagājušā sezonā ierindojāmies labāko 8niekā (precīzāk 7. vietā), bet šosezon to noslēdzām 5. vietā, kas ir pat atzīstami. No 19 izspēlētajām spēlēm, gūtas 7 uzvaras pamatlaikā, 2 uzvaras papildlaikā, piedzīvoti 8 zaudējumi pamatlaikā, 1 papildlaikā, 1 pēcspēles metienos.

Ja pierēķinām klāt neieliktā protokola gūtos 15 vārtus pret Ķekavu 2, tad sezonā esam guvuši 131 vārtus (vidēji 6,9 vārtus spēlē), ielaiduši 143 vārtus (vidēji 7,5 vārti spēlē), kas beigās dod negatīvu -12 vārtu attiecību, tomēr visā visumā – pozitīvi varam skatīties uz šo situāciju

Starp rezultatīvākajiem komandas spēlētājiem varam ierindot Elviju Jankovski ar 50 punktiem (25+25) un Tomu Rislingu ar 41 punktu (29+12), lai gan nopietni viņi abi ir apzagti pēc neieliktā spēles protokola pret Ķekavu 2, bet tik un tā, ļoti labs rezultativitātes rādītājs.

Lai gan visas mājas spēles neaizvadījām savā mājas zālē, bet, pateicoties projekta LabieDarbi.lv iegūtajam finansējumam, ieguvām jaunas spēļu formas, kuras pagaidām nav tik veiksmīgas kā iepriekšējās formas, bet cerams, ka nākamsezon baltajās formās piedzīvosim daudz skaistu un dramatisku uzvaru.

Paldies Faniem par doto atbalstu mums uz katra laukuma, kur mērojām spēkus ar pretiniekiem – tā tik turpināt!

Tiekamies septembrī, Ogres 1. vidusskolā!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis