Rīgas domes kauss florbolā, 3. vieta

Rīgas domes kausā izcīnam 3. vietu!

Autors:
|

Čau!
No 4. līdz 5. maijam, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā norisinājās Rīgas domes kausa izcīņa florbolā, kurā ar savu klātbūtni pagodinājām arī mēs, Ogres Vilki.
Pirmajā dienā tika izspēlētas grupu spēles (2×15 min), kur bija 4 grupas, katrā pa 4 komandām, un, lai kvalificētos nākamās dienas izslēgšanas spēlēm, bija jāiekļūst labāko divniekā, kas arī mums izdevās, uzvarot visas 3 spēles, pret Sharp Knifes ar 4:3, lai arī pirmajā periodā bijām iedzinējos ar 0:2, saņēmāmies un beigu beigās izrāvām uzvaru. Otrajā spēlē pret Rīgas Lauvām guvām diez gan pārliecinošu uzvaru ar 6:3, bet zaudējām vienu no aizsargiem, Andri Kalniņu, kuram ļoti neveiksmīgi gūta trauma un no sporta jāatvadās uz gandrīz visu vasaru.txt_126097_large
Trešajā spēlē arī ļoti pārliecinošā spēlē guvām uzvaru pār Rīgas Bigfoots/PRO ar 6:2 un noslēdzām grupu spēles ar pirmo vietu.
Otrajā dienā 1/4 fināls bija jāiesāk pret Pumpiņrasā, kur pārsvarā spēlēja U16 vecuma spēlētāji, bet tas viņiem neliedza pirmajiem izvirzīties vadībā, bet beigās izkāpjot ārā no bedres, gūta uzvara ar 4:2 un iesoļojām pusfinālā, kur pretī stājās jau zināmie Quatro Pigeons, kuriem sastāvu veidoja pārsvarā 1. līgas Jelgavas Novada komandas spēlētāji. Arī pretčetriem baložiem sākām pieticīgi, pirmajā periodā zaudējot 0:2, bet vēlāk atspēlējot 2 vārtus, panācām pēcspēles metienu sēriju, kur tomēr nespējām realizēt nevienu no 5 bullīšiem, bet ielaidām vienu, kas liedza turpināt cīņu, par pirmo vietu (interesanti, ka tieši šajā zālē tika izpildīti 5 bullīši, gandrīz identiskā spēlētāju secībā, un nevienu no tiem nespējām realizēt, kas nozīmē, 10 nerealizēti bullīši uz viena laukuma vienas sezonas laikā)
Cīņā par trešo vietu pretī stājās RSU komanda, kurā spēlējai arī dažs labs ārzemnieks, tostarp viens soms, bet tas nekādīgi nespēja palīdzēt studentiem pretoties iznīcinošajam vilku uzbrukumam, un vilki ar 9:3 uzvaru pabeidza turnīru 3. vietā, kas arī ir apsveicami.

Tuvākajās dienās turpināsies arī Lielvārdes atklātais čempionāts florbolā, bet pēc 2 nedēļām, 18-19.05 mērosimies spēkiem Valkas “BorderCup 2013” turnīrā.
Veselību un izturību Andrim – lai dzīst kāja!

Uz redzi!
Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis