Pārbaudes spēlē piekāpjamies Latvijas vicečempioniem, Lielvārdiešiem

Autors:
|

Sveiki!

Vakar Lielvārdē aizvadījām pārbaudes spēli pret visiem labi zināmo Lielvārdes komandu, toties ar nedaudz eksperimentālu sastāvu, kas neliedza mājniekiem svinēt uzvaru ar 9:4, un pēcspēles metienos ar 2:0 noslēgt vakara izklaidi.
Pirmajā periodā bija mērojama abu komandu taustīšanās pēc momentu izveidošanas, kur lielāku lomu izteica lielvārdieši, tomēr daudzus bīstamus pretuzbrukumus spēja izveidot arī ogrēnieši, kur vienu no momentiem sekmīgi realizēja Rinalds Osis, pārsteidzot nesagatavotu Jāni Salcēviču un ar rezultātu 0:1, vadībā Ogres Vilki.

Otrajā periodā vēl vairāk bija mērojams lielvārdes teritoriālais pārsvars, tomēr veiksmīgā kārtā vēl 2 gūti vārti ogrēniešu labā liek pakasīt mājniekiem pakaušus. Pēc pus spēles vārtos iesaistījās Edgars Engelbergs, nomainot Gunti Balodi, kuram 30 minūtes bez skartiem gūtiem vārtiem. Diemžēl to pašu nespēja turpināt Engelbergs, jo jau 31. minūtē viņu pārspēj Mikus Valpēters un pēc brīža neveiksmīgu momentu aizsardzības zonā, lielvārdieši to pārvērš vārtu guvumā, tomēr Mārtiņš Ansons vienus vārtus atgūst, kas arī bija pēdējie šajā spēlē, noslēdzot 2. periodu ar 2:4, vilku labā.

Sākoties pēdējam periodam, bija jau manāms ieguldītais darbs starpsezonā, kad lielvārdieši spēja gūt 7 bezatbildes vārtus, salaužot ogrēniešu aizsardzību, gūstot pārliecinošu uzvaru galotnē ar 9:4.

Pēcspēles metienu sērijā vēl sevi atzīmēja Aivis Kusiņš un Toms Akmeņlauks, kuri pielika skaistu punktu spēlei, sērijā uzvarot ar 2:0

Paldies Lielvārdes komandai par doto iespēju izmēģināt spēkus pirms sezonas, kas bija ļoti noderīgi mums pašiem pārbaudīt savu spēku samēru pirms sezonas.
Jaunā sezona atsāksies jau pēc 2 nedēļām, kad pirmo spēli aizvadīsim pret 1. līgas jaunpienācējiem, Rēzekne/Dinaburga, bet spēles datums vēl nav skaidri zināms, tāpēc esiet modri!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis