FK Ogres Vilki FK Ādaži

2 spēles, 2 zaudējumi

Autors:
|

Čau!

Sezona jau iesākusies, tomēr ar daudziem sarūgtinājumiem. Kā pirmo varētu nosaukt Elvija Jankovska un Ulda Čalpas nespēlēšanu komandas sastāvā, kas pagājušogad iedeva dzirksti gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Elvijs ļoti sekmīgi ir iejuties virslīgas komandā FK Madona, esot tās rezultatīvākais spēlētājs (5+4), bet Uldis nosliecies uz prioritātēm, vairs nespējot apvienot hokeju ar florbolu un atgriezies savā īstajā postenī, vārtos HK Kurbada komandā.

Kā otro varētu minēt neveiksmīgo sezonas startu, piedzīvojot sev nepieņemami nerezultatīvus mačus, turklāt, abus aizvadot mājas zālē. 2:6 zaudējums Rēzekne/Dinaburga komandai un šovakar – 2:3 zaudējums FK Ādaži komandai.
Ceram, ka drīzumā puiši saņemsies un sāks vākt punktu pēc punkta, kad jau nākamais mačs gaidāms šo svētdien, dodoties pirmajā izbraukumā uz Cēsīm pret jaunpienācējiem, Lekrings-1, kas pagāšgad plūca laurus 2. līgā, kļūdami par tās čempioniem, tomēr arī cēsniekiem starts nav padevies kā iecerēts, pirmajā spēlē zaudējot 2:10 Rubene-1 komandai, kuri pagāšgad palika augstajā 2. vietā!

Nākamais mājas mačs gaidāms jau 11.10.2013, kad uzņemsim jau pieminētos Rubene-1 florbolistus!
Esiet laipni gaidīti, plkst. 20.00, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē!

Ar cieņu, Guntis:)