Toms Rislings

Vājais uzbrukums, soda minūtes, statistika

Autors:
|

Čau!

Pēc piektdienas spēles pret Rubene-1, esam aizvadījuši 4 spēles, noslēdzot pirmo apli bez gūtiem punktiem, kas liek mums atrasties Vidzemes grupā pēdējā vietā, un esam pašlaik vienīgā komanda 1. līgā bez punktiem, kas attiecīgi mūs nostāda līgas lejasgalā. 

Vājais sniegums uzbrukumā
Pašlaik nespējam rādīt cienīgu sniegumu uzbrukuma realizācijā, kad no izdarītajiem 85 metieniem (vidēji 21 metiena spēlē), realizējam vien 14,12 %, kas ir vidēji 3 vārti spēlē (zemākais rādītājs pēdējā spēlē pret Rubene-1, kad tika gūti tikai 1 vārti, augstākais – 7 vārti zaudējumā pret Lekrings-1).
To varētu nosaukt par zemāko rādītāju 2 gadu laikā, jo pirmajā sezonā Latvijas čempionāta 2. līgā realizējām 26,12 % no metieniem (9,1 vārti spēlē), pagāšgad 1. līgā realizācija bija 33,43 % (7 vārti spelē). Vairākums tiek realizēts vien 20 % no iespējām.
Pašlaik rezultatīvākais ir Toms Rislings (3+3), bet viņam seko Rihards Zvirgzdiņš, kurš spēja atzīmēties 3 spēlēs pēc kārtas (3+0).

Otra sodītākā komanda līgā
Lai arī pārējās komandas nav vēl izspēlējušas visas pirmā apļa spēles, ir jau skaidrs, ka ar 30 soda minūtēm ieņemam otro vietu sodītāko komandu pulkā (vidēji spēlē 7 minūtes tiek pavadītas mazākumā). Un mazākumus spējam izturēt 45 %, kas nav īpaši spožs rādītājs.
Komandas lielākie rupekļi pirmajā aplī: Edgars Birkenfelds (7 min) un Mārtiņš Ansons (5 min, lai gan varētu piezīmēt, ka iegūtās 5 min nebija Mārtiņa vaina, ka spēlē pret Lekrings-1 nebija pierakstīts komandas sastāvā, līdz ar to – 1. spēles sods bija neizbēgams)

Varim Šaršūnam teicama debija
Vārtsargu līnijā pašlaik spožākais rādītājs ir komandas debitantam, Varim Šaršūnam, kurš debijas spēlē pret Rubene-1 komandu spēja atvairīt 86,7 % no metieniem. Turpretī visvairāk spēles laika uzticēts ir bijis Guntim Balodim, teju 200 minūtes, toties atvairīto metienu procents nepriecē nevienu (72,94 %), to pašu varētu teikt arī par Edgaru Engelbergu, kuram esošie 50 % liek atrasties vārtsargu lejasgalā.

Zaudējumu sērija ieilgusi
Ja tā pavēro, komanda Latvijas čempionātā ir piedzīvojusi 6 zaudējumus pēc kārtas, kas ir lielākais zaudēto spēļu skaits pēc kārtas, kāds komandai jebkad bijis.

Protams, sezona ir tikai sākusies, tāpēc nav ko nokart galvas par tik neizdevušos sākumu. Nākamā spēle gaidāma pēc 2 nedēļām, 26.10.2013, kad brauksim uz Daugavpili spēkoties pret Rēzekne/Dinaburga komandu un cerēsim, ka punkti būs!

Izsakām lielu paldies Gemstone meitenēm, kuras pašlaik ir izklaidējušas skatītājus starplaikos, un ļoti ceram, ka tas būs arī turpmāk 🙂

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis