Autors:
|

Čau!

Tas beidzot ir noticis! Pirmā uzvara sezonā un cerams, ka ne pēdējā ir rokās.
Vajadzēja paiet vien 262 dienām, lai Ogres Vilki pēc savas pēdējās uzvaras Latvijas čempionātā atgūtu uzvaras garšu. Šoreiz tas padevās pret FK Ādaži komandu, pret kuriem viesos ar vārtiem bagātā spēlē uzvaras laurus plūca ogrēnieši ar 7:10.

Pirmajā periodā 10 minūšu laikā ogrēnieši pamanās gūt 3 vārtus, kad divreiz tas padodās Edgaram Birkenfeldam (vienreiz pēc standartsituācijas, otreiz gūdams vārtus vairākumā) un arī Tomam Rislingam. Nonākot uz atslābuma, tik pat ātri iegūtais pārsvars tiek izsēts un periods noslēdzas uz neitrālas nots – 3:3
Otrā perioda sākumā Edgars jau nopelna sev cepuru triku, vārtus gūdams pēc vēlvienas elegantas standartsituācijas, kur otro reizi spēlē asistēja jau uz uzbrukumai pārgājušais Roberts Paupe. Perioda vidū vēl 2 gūti vārti un jau atkal 3 vārtus pārsvars. Pēc otrā perioda – 3:6, par labu viesiem.
Trešais periods iesākas tik pat veiksmīgi kā visi iepriekšējie, vispirms Toms Rislings izmanto pretinieku neprecīzo piespēli to pārvēršot vārtu guvumā un pēc tam dienas gaviļnieks Mārtiņš Ansons gūst jau 2 vārtus spēlē. Jāņa Peiča trenētie florbolisti tik pat ātri spēj arī atspēlēt ielaistos divus vārtus, bet apgriezieni vārtu gūšanā tiek apgriezti, kad pirmo reizi Ogres Vilku formā atzīmējās jaunpienācējs un vēlviens dienas gaviļņieks – Mārtiņš Dzilna, ar precīzu metienu devītniekā pārsteidz FK Ādaži vārtsargu, Māri Vanagu. Ādaži spēj pietuvoties līdz -2 , bet nonākot mazākumā, lielās cerības par izglābšanos izdzēsa Mārtiņš Ansons, pēc kura metiena neveiksmīgā kārtā mājnieki raida bumbiņu savos vārtos un ar rezultātu 7:10 Ogres Vilki varēja svinēt savu pirmo uzvaru jaunajā sezonā.

Interesanti, ka Ādažos vēl ne reizi nebijām zaudējuši, spēlējot Latvijas čempionātā. 2011./12. sezonā divas uzvaras (8:9 un 3:9), 2012./13. sezonā uzvara papildlaikā ar 6:7, un vēl šī uzvara. Ļoti rezultatīvs Ādažu laukumā bijis Edgars Birkenfelds, kurš paspējis jau sakrāt 9+1, 2 reizes izceļoties ar 3 vārtu guvumiem, bet vēl rezultatīvāks ir bijis Toms Rislings, kuram 6+9 pa šīm 4 spēlēm. Pie rezultatīvākajiem ar 7+3 trijās spēlēs vēl turās bijušais vilku spēlētājs Elvijs Jankovskis, kuru izskatās, ka kādu laiciņu neviens nespēs pārspēt, ja nu vienīgi Edgars, kuram ir tik pat punkti cik Elvijam.
Vidēji Ādažu laukumā esam iemetuši 8,8 vārtus un pretēji ielaiduši 6 vārtus spēlē.

Šo sestdien noslēgsim izbraukuma sēriju uz Kocēniem, kur mūs sagaidīs Rubene-1 florbolisti (pirmajā spēlē mazrezultatīvā spēlē zaudējums ar 1:4), pēc kuras mums sekos 4 spēļu mājas spēļu sērija, kad pirmie pretī stāsies sīvie Lektrings-1 un pēcāk Rēzekne/Dinaburga komanda.