Nokožam līderus, Rislings turpina plosīties

Autors:
|

Čau!

Tie, kam pienāk kritums, pienāk arī kāpums. Šķiet, ka esam uzkāpuši uz pareizā ceļa un vakardien pašaizliedzīgā spēlē tika uzvarēti grupas līderi, Rubene-1 florbolisti ar rezultātu 3:7

Lai arī nācās iztikt bez galvenā trenera norādījumiem, puiši ar spēlējošā trenera, Māra Teikas palīdzību paveica varoņdarbu. Ar caurumiem maiņās, jo daudziem puišiem mācības un veselības problēmas neļāva piedalīties spēlē, ogrēnieši tikai reizi spēles laikā izjuta iedzinēju lomu, kas ilga teju 3 minūtes, 1. perioda sākumā, ko nepieļāva turpināt Ričards Krauze un Toms Rislings.
Otrajā periodā, komandas 5 reizes apmainījās ar vārtu guvumiem, 18 sekundes pēc perioda sākuma, Mārtiņš Ansons trīskāršo pārsvaru, bet pēc 17 sekundēm Mārcis Bērziņš atbild ar precīzu metienu. Pēc nozīmētā soda metiena, atkal precīzs izrādās Toms. Ogrēnieši spēj arī realizēt vairākumu, bet sekundi pirms perioda beigām zaudē trešos un pēdējos vārtus spēlē.
Trešajā periodā atzīmēties spēj Rolands Zveja ar tikai otrajiem vārtiem sezonā, turpretī Toms Rislings gūst savus 3 vārtus spēlē, realizējot otro vairākumu spēlē. Lai arī spēles galotne jāpavada 3 pret 5 mazākumā, ogrēnieši to iztur un gūst savu otro uzvaru pēc kārta ar rezultātu 3:7.
Labākais spēlētājs- Toms Rislings, kurš pamanījās savākt 3+2 un ar 19 punktiem (10+9), viņš arī ir komandas rezultatīvākais spēlētājs. Edgars Engelbergs spēja neitralizēt 18 no 21 pretinieku metieniem.

Nākamā spēle gaidāma jau mājās, pret Lekrings-1 komandu, 22.11.2013 plkst. 20.00 !

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis