Rinalds Osis

Svētku noskaņā

Autors:
|

Čau!

Ziemassvētki ir jau klāt! Žēl tik, ka sniegs nav mūs ar to priecējis. Tā pat nevarētu priecēt savus fanus mēs, Ogres Vilki, ar to, ka zaudējumi mums ir vairāk kā uzvaras, kas arī liek atrasties komandai tur, kur tā atrodas – pēdējā visā līgā! Bet kādam diemžēl ir arī šī vieta jāaizpilda. Izspēlējot 3 apļus, 12 spēlēs esam guvuši 3 panākumus, aizķērušies vienā papildlaikā un kopā sakrājuši 10 punktus, kas ir gaužām bēdīgi, skatoties uz citu komandu situācijām tabulās.

 

Pirmo reizi kluba vēsturē tika piedzīvots sausais zaudējums Rēzekne/Dinaburga komandai (24.11.2013) – http://floorball.lv/lv/2013/chempionats/v1/proto/10162-ogr-rzk Nevienu punktu nespējām atņemt Cēsu Lekrings-1, pret kuru piedzīvoti 3 zaudējumi un vienīgā iespēja vēl revanšēties par zaudējumiem būtu izslēgšanas spēlēs, kuras pēc šīs situācijas tabulā mums ietu secen.
Lai arī ir tik daudz negatīvu lietu, tomēr neuzskaitīšu tās. Viss ir redzams statistikas lauciņos (http://floorball.lv/lv/2013/chempionats/v1/tabula), kuram tur arī būtu jāpaliek, jo puišiem ir laiks laboties, aizvadot vēl 6 spēles pēc gadu mijas, kuras cerams nebūs pēdējās šosezon un vilki paplosīsies arī izslēgšanas spēlēs!

Komanda vēl Priecīgus Ziemassvētkus!!! Lai ģimenē būtu saticība, mīlestība un kopības sajūta!

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis