FK Ogres Vilki

Vai play off sapnis jau izsapņots?

Autors:
|

Čau!
Ja ir vēl kāds, kas ir sirdī uzticīgs fans vilkiem, tad viņam vēl ir iespējams maza ticība, ka komanda atradīs kādu risinājumu ieilgušajai problēmai, kas to moka jau visas sezonas garumā. Runa ir par neaizsniedzami aizsniedzamajām izslēgšanas spēlēm, par kurām arī nedaudz sīkāk…

Visupirms, 2014. gads nav iesācies ar vēlamajiem rezultātiem, kapitulējot visās 3 izspēlētājās spēlēs. Zaudējums mājās pret Kuldīgas komandu ar rezultātu 5:6 (pēdējās 10 minūtēs izsētais minimālais pārsvars un nonākšana iedzinējos liek pirmo reizi kapitulēt jaunajā gadā), neizteiksmīgais pirmais periods Liepājā un nesabiedrotā sportiskā veiksme lika piekāpties arī Kurši 2 ar 7:3, un ar vieniem vārtiem spēli neuzvarēsi, ja tos pašus gūst tik 2 minūtes pirms spēles beigām – 1:3 zaudējums pirmo reizi kluba vēsturē pret Jelgavas Novadu (līdz šim skatoties uz aizvadītajām spēlēm gan RAČF, kad pārbaudes spēlē pirms gada un pagājušā gada spēli Svētē, bilance bija par labu ogrēniešiem 4:0, nu tā ir 4:1)

Šis neizteiksmīgais gada sākums ar vien vairāk aizver tā jau mazo spraugu, pa kuru varētu iespraugties izslēgšanas spēlēs, bet tas vēl nav pilnībā aizvēries. Ja vēlamies apskatīties, kādas ir tās iespējas, tad, protams, tās tik reālistiskas neizskatās, tomēr cerība ir vienmēr.
Vēl ir gaidāmas 3 spēles:
SK Babīte otrdienas vakarā uzņems vilkus Spuņciemā, no kurienes pēdejo reizi devāmies prom ar rūgtu zaudējumu otrajā 1/4 fināla spēlē. Savstarpējā bilance arī nav par labu mums – 0:3, tomēr šogad Babītes komanda nerāda to stabilāko sniegumu (7 uzvaras pret 10 zaudējumiem), tomēr vairums spēles ir noritējušas ļoti spraigās galotnēs, kas liecina par komandas cīņas sparu. Spēlēs pret mūsu grupas komandām, piekāpusies Rēzeknes komandai, toties uzvarējusi Ādažus. SK Babīte pašlaik ieņem 4. vietu Centra grupā.

07.02. uzņemsim Centra grupas līderkomandu Apelsīns/Talsi, kura līdz šim ļoti veiksmīgi aizvadījusi regulāro turnīru, piedzīvojot tikai 2 zaudējumus 15 spēlēs. Gribētos piebilst, ka šī būs pirmā tikšanās reize ar talseniekiem. Komanda pārliecinoši aizvadījusi vairākas sezonas 2. līgā, tiekot arī pie čempiona titula, un ļoti veiksmīgais starts 1. līgā liek domāt par vēlviena titula iegūšanu. Spēlēs pret mūsu grupas komandām, uzvaras gan pār Rēzeknes, gan Cēsu komandu, Apelsīns/Talsi pašlaik ieņem 1. vietu Centra grupā

15.02. cerams, ka ne pēdējā spēlē, bet pēdējo regulārā turnīra spēli aizvadīsim pret sīkstajiem LU/FS Masters, kuriem ceļs uz 1. līgu bijis jāmēro kopā ar mūsu līdzdalību pirms 2 gadiem. Tomēr kopējā spēļu bilance arī par labu studentiem – 2:3. Komandai vidējais vecums ir pie 20 gadiem, kas var likt domāt, ka jaunieši ir nepieredzējuši, tomēr ir daudzi talantīgi spēlētāji, no kuriem vajadzētu uzmanīties. Lai arī sezonu uzsāka ļoti veiksmīgi, tomēr otrā puse neizskatās tik pat priecējoša (8 uzvaras pret 9 zaudējumiem). Spēlēs pret mūsu grupas līderkomandām vainagojušās ar dažādām sekmēm – pārliecinoši apspēlēti Rubene-1, turpretīm sagrāve piedzīvota pret Rēzeknes komandu.

Protams, vislabākā situācija, lai iekļūtu playoff, būtu uzvarēt visās šajās spēlēs, tomēr pie vissliktākajiem apstākļiem vajadzētu pietikt ar vienu uzvaru un cerību, ka FK Ādaži zaudētu visās savās atlikušajās spēlēs, tomēr tāda cerība ir diez gan niecīga, jo sports ir sports un visādi var gadīties (vienādu punktu skaitā ar FK Ādaži komandu, ogrēniešiem būtu priekšrocība uz vietu tabulā, jo savstarpējās spēlēs bilance par labu tieši ogrēniešiem – 2:1)
Izsmeltais ūdens vēl nav līdz galam izsmelts, viss ir iespējams. Ja jums, faniem vēl ir tāda cerība, tad nāciet atbalstīt vēl vienu reizi šajās sezonā, 07.02 plkst. 20.00, kad pretī būs Apelsīns/Talsi.

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis