Ogres Vilki

Unihoc Riga Cup turnīrā izcīnīta 2. un 3. vieta

Autors:
|

Pagājušās nedēļas otrajā pusē no 14. līdz 16. augustam, Rīgā norisinājās starptautiskais florbola turnīrs “Unihoc Rīga Cup”, kur savu dalību ņēma 40 komandas no 7 valstīm. Vīriešu grupā 20 komandu konkurencē “Ogres Vilki” ieguva godpilno 2. vietu, bet U-14 grupā tika izcīnīta 3. vieta 5 komandu konkurencē.

Pirmajā dienā abas komandas aizvadīja spēles savās apakšgrupās. Vīriešu komandai kā pirmie stājās pretī RTU/Rīgas Raķetes, pret kuriem neklājās tik viegli, jo ilgu laiku vilkiem bija jāatrodas iedzinēju lomā, tomēr beigās laimīga izglābšanās un uzvara ar 6:3. Arī otrajā spēlē bija vērojama spraiga cīkstēšanās pret Šveices Zurich Innebandy, kuri tik viegli nevēlējās atdod spēli, bet veiksmīgāki izrādījās ogrēnieši (uzvara 5:2), kas pirmajā dienā deva 2 uzvaras no divām.
To pašu gan nevarētu teikt par U-14 komandu, kas pirmajā spēlē iesāka turnīru varonīgi, apspēlējot Rīgas Raķetes ar 11:3, bet vēlāk piedzīvojot zaudējumus pret FK Rīga/Fastum (4:7) un Rīgas Lauvām (2:6)

Vilki aizsargājoties

 

 

Otrajā dienā tika izspēlētās pēdējās grupu spēles. Vīriešu komandai pretī stājās Fans Team, kuri tika sagrauti ar 10:0 un somu komanda ON7, pret kuriem arī nācās smagi pasvīst, jo somiem tā pat kā ogrēniešiem šī skaitījās spēle par pirmo vietu grupā, jo abas komandas līdz šim cīnījās bez zaudējumiem. Lai arī ātri tika iegūts pārsvars spēles sākumā, somi spēja reabilitēties un izlīdzināt rezultātu, tomēr beigās veiksme vairāk uzsmaidīja vilkiem un uzvara 5:2, kā arī pirmā vieta grupā.
U-14 komandai bija atlikusi vēlviena spēle apakšgrupā, kur pretīm stājās jaunieši no Krievijas “Krasnogvardeec 00”, bet tiem cerību neatstāja mazie censoņi un svinēja uzvaru ar 9:4, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs, izejot kā trešie no grupas.

Tās pašas dienas vakarā tika izspēlētas pirmās playoff spēles visām grupām. Vīriešu komandai pretī stājās Jūrmalas komanda, kas nespēja salauzt ogrēniešu aizsardzību, ļaujot iesoļot vilkiem 1/4finālā ar uzvaru 6:1, toties U-14 komandai pusfinālā pretī stājās Rīgas Lauvas, tomēr vēlreiz jaunieši nespēja pretoties efektīvajam rīdzinieku uzbrukumam, un piedzīvots zaudējums ar 4:7.

Nākamajā dienā U-14 aizvadīja spēli par bronzu pret Rīgas Raķetēm un pēc izcīnītās uzvaras ar 4:2 varēja kārt sev kaklā godam nopelnītās bronzas medaļas. Savu rezultativitāti labi parādīja Jānis Eglītis, kuram šajā turnīrā sakrāti 15 punkti (4+11), Dāvis Eglītis ar 13 punktiem (9+4) un Markus Januševskis ar 10 punktiem (8+2), kurš arī noslēdza turnīra rezultatīvāko TOP10, kurā iekļuvuši bija visi trīs minētie spēlētāji.

“Ogres Vilki U-14” komanda ar bronzas medaļām

Vīriešiem pēdējā dienā 1/4finālā atkal nācās mēroties spēkiem ar Šveices Zurich Innebandy, pret kuriem šajā reizē neklājās tik viegli, jo abas komandas nespēja atrisināt attiecības pamatlaikā, kas beidzās neizškirti 0:0. Pēcspēles metienos veiksme uzsmaidīja Tomam Rislingam un Elvijam Jankovskim, kuri spēja izlauzt ceļu līdz Šveices kluba vārtiem un ieveda komandu pusfinālā svinot uzvaru ar 1:0 (pēcspēles metienos 2:0). Pretī stājās jau agrāk zināmie Rīgas Bigfoots, ar kuriem nūjas krustojušas jau vairākos vasaras turnīros, kas iespējams arī palīdzēja un tas ļāva viegli iesoļojot finālā ar 10:3 uzvaru, kur priekšā jau gaidīja Rēzeknes komanda.Pirmajās minūtēs ogrēnieši spēja izvirzīties vadībā, tomēr beigās rezultātu nespēja noturēt un, pat laižot spēlē 6 laukuma spēlētāju, nespēja izglābties no rūgtuma garšas un piedzīvoja zaudējumu 1:2, kas arī bija vienīgais zaudējums turnīrā. Bet prieks tomēr puišiem bija, beigās izcinīta 2. vieta turnīrā un sudrabs.Turnīra rezultatīvākais spēlētājs, komandai par prieku, izrādījās mūsu pašu Toms Rislings, kuram kontā 25 punkti (17+8), lai gan arī Elvijam Jankovskim bija tāds pats punktu skaits, tomēr Elvijs bija dāsnāks piespēļu dalītājs (12+13), kas arī neļāva beigās iegūt rezultatīvākā spēlētāja balvu, tomēr abi to bija pelnījuši kā viens, tā otrs.

“Ogres Vilki” ar sudraba godalgām

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis