Sīvi iesākusies jaunā sezona!

Autors:
|

Sveiki!

Esam iesākuši savu 3. sezonu 1. līgā ar mainīgām sekmēm. Pirmajās 2 spēlēs devāmies izbraukumā uz Kocēniem un Salaspili, tomēr bez punktiem, toties Ogrē aizsūtījām viesus no Madonas ar rūgtuma garšu atpakaļ uz vidzemi.

Pirmajā spēlē pret Pēdu nav piedzīvojām smagu spēles sākumu, kad jau otrā perioda sākumā bijām iedzinējos ar 0:4, spējām atgūties un izlīdzināt rezultātu, tomēr ātri vien zaudēti vēlvieni vārti. Lai arī tikām pie vairākuma 4 min pirms spēles beigām, bet tas netika izmantots un paspējām ieēst vienu tukšos vārtos un zaudējums – 6:4

Otrajā spēlē devāmies oficiāli pirmo reizi Salaspils sporta namā uz pirmo Latvijas čempionāta spēli šajā ēkā, lai arī aizvadījām tajā vienu pārbaudes spēli pret gaidāmo pretinieku – Saulkalni, kur bijām pārrāki ar 8:2, tomēr bija gaidāma pavisam cita spēle. Pēc rezultatīva pirmā perioda bijām iedzinējos ar 3:5, spējām rezultātu izlidzināt vienīgi 3. periodā, tomēr tas ātri vien atkal tika izlabots, par labu Saulkalnes komandai, kas arī nemainījās līdz spēles beigām, neatkarīgi no noņemtā vārtsarga un spiediena uzbrukuma zonā – 8:7 par labu mājniekiem.

Atgriežoties mājās, bijām gatavi uzņemt pērnā gada virslīgas debitantus – Madonu, kam lai arī nebija tas pats sastāvs kā pirms gada, tomēr respekts pret komandu bija, jo pirms 2 gadiem piekāpāmies abās aizvadītajās spēlēs ar kopējo vārtu attiecību -17. Spēle iesākās ar mājnieku uzbrūkošu pārsvaru, tomēr 2 veiksmīgi metieni ļauj izvirzīties vadībā Madonai. Rokas nenolaiduši, vilki paspēj iemest 3 ātrus vārtus, bet pirms trešdaļas beigām, madona izmamto nesaprašanos vilku aizsardzībā un noslēdz pirmo periodu ar neitrālu 3:3
Otrais periods iesākas ar veiksmīgu viesu izspēli un mājnieki atkal nonāk iedzinējos, bet pēdējo reizi spēlē. Trīs bezatbildes vārti mijās ar vieniem vārtiem 1 s pirms otrā perioda beigām un nu jau pozitīvs 6:5
Bet trešais periods izvērtās ļoti saspringts. Madona atkal spēj izlīdzināt rezultātu, bet vilkiem vēlāk vairākumu realizē Mārtiņs Ansons, turpretīm Edgars Gailums ar soda metiena palīdzību atkal izlīdzina spēles gaitu.
Lai arī pie soda metiena tiek arī Toms Rislings, bet viņam neizdodas to realizēt, bet par to ātri vien realibitējas, realizējot vairākumu. Drīz vien mazākumu izpelnās Kristaps Tontegode, bet ļoti veiksmīgi to izturot, Kristaps uzreiz noorganizē ātru pretuzbrukumu, kur saspēlē ar Tomu Rislingu, uzbrukumam punktu pieliek Mārtiņs Ansons, kuram šosezon pirmais hat-trick, tomēr viesi realizē nākamo vairākumu. Pie rezultāta 9:8, Madona noņem vārtsargu, bet neveiksmīgi nospēlē viesu aizsargs un Toms neviena netraucēts pieliek punktu vakara trillerim un pirmā uzvara rokā – 10:8

Visās trijās spēlēs par labāko tika atzīts jau augstāk minētais Toms Rislings, kuram pirmajā spēlē 2+2, otrajā 1+1, bet trešajā 3+3, kas ļauj viņam ieņemt pirmo vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 12 punktiem.
Paldies tiem 102 skatītājiem, kuri iemēģināja jaunās tribīnes. Nākamā spēle gaidāma nākamsestdien, kad dosimies uz Saullkrastiem, spēkoties ar FK-Rīga-1, bet nākamā mājas spēle gaidāma pēc 2 nedēļām, 19.10.2014, kad uzņemsim viesus no Kocēniem- Rubene-1 komandu.

Sekojam mums šeit lapā un twitera kontā, lai būtu informēti par esošajiem jaunumiem.

Rakstu sagatavoja: Guntis Balodis